Naujienlaiškio registracija:


Klientų atsiliepimai


Nuo pat pirmo susitikimo jaučiau  didelį psichologinį palaikymą. Buvo sudaryta fizinio aktyvumo programa, Edita daug patarimų davė mitybos klausimais. Tik psichologinio palaikymo dėka supratau, kad reikia siekti užsibrėžto tikslo protingai, nekenkiant sau, tik tuomet jausies nugalėjęs ir laimėsi ne tik prieš kitus, bet ir prieš save patį. Ačiū Edita.

Donatas Repšys

LNK projekto „XXL” mėlynųjų komandos narys ir laimėtojas

 

Su Edita jau sportuoju du metus. Esu labai patenkinta, treniruotės labai naudingos. Aš pakeičiau savo gyvenimo būdą. Taip pat tapau lieknesne, atsirado noras būti gražesne! Labai Jums ačiū.

Margarita/Vilnius

 

Noriu Jums padėkoti už Jūsų treniruotes, kurias lankau su dideliu malonumu ne tik fizine prasme, bet ir žmogiškąja. Nes Jūs sugebat sujungti sportą su moteriškumu, dėmesiu kievienam, nuoširdumu ir žavingiausia šypsena.

Jolanta/Vilnius

 

Malonu jausti, kad turi dar ir raumenis 🙂 , ne tik odą ir kaulus… Stebiuos Jūsų energija, ištverme, valia. Ačiū už šiuos metus. Susitiksime rudenį.

Vesta

 

Man pasidarė sunku gyventi be Jūsų treniruočių, nes čia pasikraunu energijos ir geros nuotaikos iš Jūsų! Ačiū.

Edita

 

Ačiū už Jūsų charizmą ir puikią nuotaiką. Jau antrą ,,sezoną” esu Jūsų globoje ir esu patenkinta 🙂  . Tikiuos, kad greitai vėl susitksime ir vėl užbursite savo žavia šypsena!

Dovilė/Kaunas

 

Kai nusprendžiau Jūsų paprašyti sudaryti individualų mitybos planą, mano organizmui trūko medžiagų, nuolat jausdavausi suirzusi, o kai gavau ir pradėjau jo laikytis, viskas pasikeitė į gerą pusę. Savijauta pagerėjo 90%. Jau niekada nebūna bloga, kaip seniau, o ir nuotaika tapo gera, sportas tapo mano gyvenimu! Ačiū Jums.

Kamilė

 

Edita, mums Jūsų treniruotės pakeitė gyvenimo būdą ir mitybą. Labai smagu matyti mūsų rezultatus. Neįsivaizduojam antradienio ir ketvirdanio be sporto. Čia ne vien mankšta ar sportas, bet ir gera nuotaika su jumoro doze. Ačiū Jums labai ir sėkmės, tikimės bendrauti dar ilgai!

Laima ir Rūta

 

Miela Edita, pradėjau lankyti treniruotes tiesiog iš smalsumo ir norėdama fiziškai sustiprėti… Tuo metu man buvo sunkus laikotarpis: laukė diplominio darbo rašymas, taip pat turėjau stiprių emocinių išgyvenimų… Tik treniruotės man padėjo pasijusti fiziškai stipria, o tuo pačiu sustiprėjau emociškai ir psichologiškai. Tai buvo man atradimas: fizinis kūnas sustiprina ir dvasią! Ačiū už suteiktą galimybę pajusti spalvotą, nuotaikingą, energingą ir pilnatve kvepiančią butį.

Jurgita

 

Su Edita sportuojame jau pusę metų. Mano kūnas sustandėjo, sutvirtėjo. Tai nuostabu! Esu labai patenkinta savimi, savo kūnu, labiau pasitikiu, atsirado daugiau energijos ir geros nuotaikos. Mielai sportuosiu ir toliau.

Edita Lenčiauskienė

 

 

Sportuoti labai patiko. Pakeičiau ne tik kūno formas, bet ir gavau daugiau teigiamų emocijų, daugiau energijos. Pradėjau kitaip žiūrėti į save. Buvo labai malonu bendrauti. Esu labai patenkinta. Valio!

Jolanta

 

 

Su Edita sportavom 2-3 mėnesius individualiai. Šiaip eidavau į treniruotes su noru, kartais ne vien todėl, kad pasportuoti, bet kad pabendrauti su fainu žmogumi. Edita gera trenerė, turi psichologinių žinių, kas labai praverčia bendraujant su žmonėmis.

Esu labai patenkinta. Sėkmės!

Ilona

 

 

Sportuoju jau 3,5 mėn. Einu į Editos treniruotes 5 kartus per savaitę. Šios treniruotės – tai kažkas fantastiško. Vos pamačius Editą – atsiranda noras gyventi, šypsotis, pamiršti gyvenimo kasdienybę ir nors maža dalelyte atrodyti taip kaip visada atrodo Edita. Edita ne tik puikus žmogus, nuostabi trenerė, bet ir labai gerai nusimano mityboje. Laikantis jos sudaryto mitybos plano jau numečiau 12 kg. Jaučiuosi nuostabiai ir esu kupina energijos bei jėgų. Edita – tai moters idealas!

Indrė

 

 

Pirmą kartą pasirinkau sporto treniruotę su individualiu treneriu. Edita puikus savo darbo žinovas ir nuostabus, draugiškas žmogus. Trijų mėnesių laikotarpy ne tik pagerinau kūno formas, bet ir maloniai praleidau laiką. Tikiuosi po vasaros atostogų sugrįšti pas Editą.

Birutė Čėsnienė

 

 

Su trenere Edita bendrauju jau beveik 4 mėnesiai, o bendravimas – tai jos vedamų treniruočių lankymas, konsultacijos mitybos klausimais. Ji – žmogus, kuris užveda ir sustiprina norą keisti (s). Būdama puikios nuotaikos, sportą, kuris po darbo dienos kartais būna sunkus, paverčia pramoga ir tikru jėgų antplūdžio šaltiniu. Nors apie sveiką mitybą žinojau pakankamai, kažkiek pati stengdavausi pasilaikyti tų principų, tačiau Editos sudaryta programa privertė mane labiau “susiimti”, konkretumas ir detalumas stiprino valią.Todėl norimų rezultatų pavyksta pasiekti greičiau ir sistemingai. Trenerę Editą tikrai rekomenduočiau visiems, kad pasiryžo keisti ar paįvairinti savo gyvenimo stilių sportu ir sveikata. Ji ne tik turi reikiamų žinių ir įgūdžių veiklai, kuria užsiima, tačiau ir yra nuoširdi, atvira ir linksma, kas, mano manymu, yra didelis privalumas šiame darbe. Edita – puikus asmeninių savybių ir profesionalumo savo srityje derinys.

Pagarbiai, Rūta Vaitkevičiūtė

 

 

Su Edita susipažinau vasario mėnesį, buvau išbandžiusi begales dietų, šiek tiek sporto, netgi medikamentų. Kai daug išbandai ir nusivili, nieko nesinori. Tačiau Edita savo gera nuotaika, nuoširdumu, patarimais, įkvepia pabandyti dar kartą. Editos sporto ir mitybos derinimo metodas man patiko ir padėjo.Net jeigu išbandėte ir nusivylėte daugeliu metodų – kreipkitės pas Editą, patirsite daug teigiamų emocijų ir pasieksite tikslą. Linkiu Editai sėkmės.

Su pagarba, Danguolė

IĮ savininkė, Kaunas

 

 

Į Editos treniruotes visuomet einu su gera nuotaika, galbūt dėl to, kad trenerė labai gera ir visuomet trykšta energija. Editai linkiu išlikti ir toliau energingai, linksmai, visuomet geros nuotaikos ir žavios šypsenos.

Ištikima sportuotoja

Vilma Mediekšaitė

 

 

Esu labai patenkinta Editos pasiūlyta mitybos sistema. Niekada nesijaučiau alkana, bet svoris po truputį krenta. Galiu pasakyti, kad su Editos pagalba pavyko pakeisti mitybos įpročius. Nuoširdžiai rekomenduoju pabandyti ir kitiems. Jos treniruotės nenuobodžios, linksmos. Ačiū ir linkiu sėkmės.

Vida, vertėja

Kaunas

 

 

Nors esu tik “šviežia” sportininkė, esu labai patenkinta Jūsų darbu. Priežastis ta, kad greitai pastebėjau rezultatus, labai vertinu Jūsų profesionalumą ir kiekvieną kartą ateidama gaunu tik geras emocijas. Labai ačiū Jums.

Jurgita

 

 

Sportuodama pas Editą jaučiuosi gyva ir ypatinga. Man svarbus jos sugebėjimas bendrauti kartu su visais ir su kiekvienu atskirai tuo pat metu. Kiekvieną mato, kiekvienu domisi ir tarsi suburia į komandą. Kitos trenerės galėtų pasimokyti kaip uždegti savo klientus sportuoti ir sportuojant jausti malonumą. Man patinka, kad krūviai yra nemenki, o aš jaučiuosi stipresnė. Ji tarsi nedirba, ji kvėpuoja darbu, gyvena darbu. Todėl mes ją gerbiam ir mylim. Man pasisekė, kad patekau į jos kerus. Jaučiuosi pagerbta tarp pagerbtųjų. Ačiū už meilę ir dėmesį.

Indrė

 

Treniruotės, kol nepabandžiau, nežinojau ką tai reiškia. Dabar be jų gyventi negaliu. Ačiū už Jūsų gerus norus, puikią nuotaiką ir smagią draugiją.

Donata

 

Edita, norėčiau Jums padėkoti už Jūsų treniruotes, kurias lankau su dideliu malonumu, ne tik fizine prasme, bet ir žmogiškąja. Nes Jūs sugebate sujungti sportą su moteriškumu, dėmesiu kiekvienam, nuoširdumu, bei žavingiausia šypsena. Tokios ir turi būti treniruotės.

Pagarbiai, Jolanta

Vilnius

 

 

Miela Edita, Noriu Jums labai padėkoti už vėl atrastą moteriškumą ir pasitikėjimą savimi. Kai pirma kartą atėjau į Jūsų treniruotę, buvau savimi nepatenkinta, nelaiminga storulė. Tačiau iš Jūsų trykštanti meilė gyvenimui, pasitikėjimas savimi, moteriškas žavesys – uždega kiekvieną. Taip nutiko ir man, atsirado noras vėl būti gražiai, jaunatviškai, žaviai. Pagal Jūsų sudarytą maitinimosi programą atsikračiau nereikalingų ( 14 kg), o treniruočių metu intensyviai besimankštinant sustiprėjo raumenys. Bet pats didžiausias stebuklas buvo, kad bestebėdamas mano pasikeitimus nutarė keistis ir mano vyras. Jis taip pat pasiryžo keisti savo gyvenimo įpročius ir išvaizdą. Jūsų, kaip mitybos specialistės, patarimai yra tiesiog neįkainojami. Jais vadovaujantis pasikeitė mūsų šeimos maitinimosi įpročiai, tuo pačiu ir gyvenimo būdas. Tapau lieknesnė ne tik aš, bet ir mano vyras, kuri atsikratė net 15 kg. Tačiau manau, kad tai tik pradžia. Svarbiausia patikėti savimi, kad tu gali. Ir viskas priklauso nuo paties noro ir pastangų. Todėl dar kartą, miela Edita, dėkoju Jums už tą dovanotą pasitikėjimo savimo ugnelę.

Pagarbiai, Asta

 

 

Apie p.Editą:

Ji yra graži, net labai…. Bet iš kur tokia dėmesinga kiekvienam, nuoširdi?!

Ji pastabi kiekvienai klaidelei salėje, entuziastė bendrom šventėm! Visa tai tam, kad mes tampame priklausomomis – traukia čia, reikia čia, būtina eiti čia. Aš kaip ir daugelis jau įklimpau. Be Editos negalima, be jos meistriškumo, be tos nuostabios savijautos po užsiėmimų.

Su pagarba, Aldona

Kaunas