Naujienlaiškio registracija:


Trokštamos linijos – saugiai ir visam laikui

„Lietuvos rytas” 2009 09 18

Jau ne vienerius metus ant odos klijuojami pleistrai sėkmingai naudojami kovojant su rūkymu ar skausmu. Prancūzijos gamintojai pristato pleistrą „Slimpatch“, kuris padeda nugalėti kovą su nepageidaujamais kilogramais.

Itin didelė veikliųjų medžiagų – pūslėtojo guveinio – koncentracija ir unikali gamybos technologija daugeliui moterų visame pasaulyje padėjo be griežtų dietų, alinančių pratimų ir tik naudojant natūralias priemones susigrąžinti pageidaujamas kūno formas. „Gimus vaikeliui, jau daugiau nei dvejus metus beviltiškai bandžiau atsikratyti dešimčia „prilipusių“ kilogramų. Griežtos dietos tik alindavo organizmą, o po jų sekdavo vadinamas „jo jo“ efektas ir kilogramai sugrįždavo su kaupu. Pradėjau vengti draugijų, jaučiausi negraži ir tarsi ne savame kūne.

Bandžiau viską, bet tik „Slimpatch“ padėjo sveikai ir pakankamai greitai tilpti į prieš nėštumą dėvėtą suknelę. Andželika“ „Visą gyvenimą dirbau sėdimą darbą, iki išnaktų tvarkydavau šūsnis sąskaitų ir dokumentų. Žinoma, toks gyvenimo būdas ir nereguliari mityba priaugino penkiolika kilogramų. Pasirodo, kad mesti rūkyti yra lengviau nei numesti tą nelemtą svorį! Ir tik pasitikėdama naujaisiais pleistrais „Slimpatch“ bei šiek tiek mankštindamasi sugebėjau numesti net 10 kilogramų. Dabar veidrodyje į mane žvelgia laiminga ir savimi pasitikinti Julija.“ Tokių ir dar šimtus panašių atsiliepimų sulaukia „Slimpatch“ gamintojai. Ir tai nenuostabu. Juk „Slimpatch“ yra vienintelis pleistras, kurio viena pagrindinių veikliųjų medžiagų – fucus vesicolosus (pūslėtasis guveinis). Ši vandenyno gelmėse auganti žolė skatina medžiagų apykaita, neleidžia kauptis riebalams, pagreitina kalorijų sudeginimą, o kartu ir saugo kraujagysles, šalina cholesterolį, teigiamai veikia nervų sistemą. Todėl „Slimpatch“ yra visiškai natūrali priemonė ir nesukelia jokio pašalinio poveikio. Šiuo metu „Slimpatch“ platintojai ieško 500 žmonių, kurie norėtų nemokamai numesti pirmuosius nepageidaujamus kilogramus. Visi norintys dalyvauti šioje akcijoje turėtų nedelsdami skambinti telefonu (8 5) 2139527 (darbo dienomis 9–17 val.) arba užsiregistruoti internete www. Slimpatch.lt. Jei suspėsite laiku prisiskambinti ar užsiregistruoti internete, savaitės lieknėjimo kursą „Slimpatch“ gausite nemokamai, o kainuos tik pašto išlaidos.

 

Specialistės komentaras. Edita Poškaitienė, mitybos konsultantė–ekspertė, Lietuvos kultūrizmo ir fitneso „Mis figūra“ prizininkė absoliučioje kategorijoje, LNK realybės šou „XXL“ dalyvių sporto ir mitybos konsultantė: „Sveikatingumo ir sporto srityje dirbu 15 metų, todėl ne kartą teko padėti žmonėms, kurie tiesiog nepakenčia fizinio aktyvumo – nei treniruokliai, nei lengvi pratimukai jiems neįkandami. Tuomet lieka imtis sveikos mitybos ir ieškoti būdų, kaip išvyti susikaupusį viršsvorį. Svarstantiems, ar naudoti pleistrus „Slimpatch“, atsakyčiau, kad tai padaryti tikrai vertėtų – reikia išbandyti visas įmanomas priemones. Svarbiausia dailinant kūno linijas yra ryžtas, valia ir psichologinis palaikymas“.


Atsakyti

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *