Naujienlaiškio registracija:


Asmeninės treniruotės


Neturite laiko sporto klubams? Norite sportuoti namuose?

Sportuokite namuose su profesionalaus trenerio priežiūra. Tik siekdami tikslo kartu, galėsime pasiekti įspūdingų rezultatų, skirdami tam tik kelias valandas per savaitę.

Bandėte sportuoti namuose ir nepasiekėte jokių rezultatų?  Dažniausia klaida sportuojant namuose yra ta,  jog daugelis pratimų atliekama neteisingai, ir todėl  nepasiekiamas norimas rezultatas.

Asmeninės treniruotės Žalgirio arenoje esančiame Impulse, Jums patogiu laiku.

Sportas namuose gali būti ne ką mažiau efektyvus nei sporto salėje.

Siūlau išbandyti mano treniruočių sistemą namuose, kuri yra sudaroma pagal kiekvieno žmogaus individualius poreikius ir galimybes, atsižvelgus į jo sveikatą, laiką, bei kt. aspektus. Pasirinkus mano treniruočių programą namuose, jūs gausite ne tik treniruočių planą, bet ir kiekvieno pratimo video pamoką.

  • Jūsų programą sudarys pratimai (parodysiu kaip teisingai atlikti  bei  nurodysiu esmines klaidas, kurias dažniausiai daro sportuojantys). Kiekvieno pratimo atlikimo metu būsiu su Jumis.
  • Puikiai tiks neturintiems  laiko važiuoti į sporto klubą – galėsite sportuoti  Jums patogiu metu  namuose ar  tiesiog darbe pertraukos metu 🙂
  • Sutaupysite – ar skaičiavote  išlaidas sporto klubo abonementui?

Sportui namuose Jums reikės minimalaus inventoriaus: hantelių bei sportinės gumos.  Jų pilnai pakaks ištreniruoti visus kūno raumenis. Tačiau jei turite papildomą sporto inventorių, jis gali būti efektyviai panaudotas jūsų sporto programoje. Sportas namuose gali būti ne ką mažiau efektyvus nei sporto salėje.

Siūlau išbandyti mano treniruočių sistemą namuose, kuri yra sudaroma pagal kiekvieno žmogaus individualius poreikius ir galimybes, atsižvelgus į jo sveikatą, laiką, bei kt. aspektus. Pasirinkus šią treniruočių programą namuose, Jūs gausite ne tik treniruočių programa-planą, bet ir kiekvieno pratimo video arba foto

Įsigiję asmeninę treniruočių programą sportui namuose jūs gausite:

  • Jums  asmeniškai  sudarytą  treniruočių planą
  • video ar foto pamokas, kaip teisingai atlikti pratimus
  • visų reikalingų tempimų pratimų video, kas sustiprins treniruotės efektą
  • asmeninius patarimus