Naujienlaiškio registracija:


Grupinės treniruotės


Populiariausios grupinės treniruotės:

 • kalanetika – raumenų tempimo ir stiprinimo programa
 • bodyflex’as
 • aerobika

Kalanetika

Kalanetika – plastinės gimnastikos rūšis, sukurta susiejus baleto ir jogos elementus. Anot specialistų, ši ,,karališka mankšta „– puikus būdas atjaunėti dešimčia metų ir be didelių  pastangų sumažinti svorį. Kalanetika nuo kitų sporto rūšių skiriasi tuo, kad atliekant statiškus jėgos ir tempimo pratimus labai veiksmingai treniruojami gilieji raumenys. Po kelių treniruočių pastebimai sutvirtėja gilusis poodinis sluoksnis, dailėja figūra: riebalai nyksta, o raumenys tvirtėja.

Šie pratimai tinka įvairiausio amžiaus žmonėms, nes juos daryti nereikia didelių pastangų, o išmokus galima mankštintis namuose.

Kalanetikos poveikis:

 • sumažina kūno svorį ir apimtis;
 • pagerina medžiagų apykaitą;
 • pagerina laikyseną;
 • sustiprina raumenis;
 • padeda atsikratyti sąnarių, bei nugaros skausmų

Kalanetikos pranašumas:

 • Saugi pratimų atlikimo technika apsaugo nuo apatinės nugaros dalies apkrovimo.
 • Pratimai sumažina spaudimą nugaros srityje, nes tuo pat metu stuburas yra tempiamas, ir dirba gretutiniai raumenys.
 • Naudinga dar negimdžiusioms moterims, nes atliekama daug tempimo pratimų, klubams.
 • Treniruojami sunkiai pasiekiami – gilieji raumenys, kurie daugelio sporto, pvz.: bėgimo metu nedirba.
 • Ugdoma jėga ir raumens ištvermė: riebalai deginami ne angliavandenių, o riebalinių ląstelių sąskaita – raumenys tempiami, o po to suspaudžiami.

Kalanetika vadima Anglijos karalienių gimnastika. Karalienės Elžbietos šeimyna (moteriškoji jos dalis) pasirinko kalanetiką, kaip priemonę bendrajam organizmui stiprinti. Kalanetikos kūrėja buvusi balerina Kallan Picnei. Metusi baletą, ji išvyko į ilgą kelionę po Rytus, ir  ilgai keliavus po Himalajus ir Tibetą, aplankiusi Indiją ir Nepalą, nutarė sukurti savo nuosavą pratimų komplekstą, siejantį baletinius tempimo ir jogos pratimus. Pati Kallan Picnei kalanetika užsiiminėjo su princesėmis…

 

Bodyfleksas

„Bodyfleksas” – tai diafragminis kvėpavimas, derinamas su tempimo pratimais. „Bodyflekso” paslaptis – kvėpavimu deginami riebalai. Tai vyksta pagal paprasčiausius fizinius dėsnius: deguonis degina riebalus, pernešamas su krauju į kūno vietą, kuri įtempta arba suspausta, priteka daugiau kraujo, o su juo – ir deguonies. Taigi galima deginti riebalus konkrečioje vietoje ir kartu ten stiprinti raumenis. Kvėpuojant masažuojami ir vidaus organai, elastingesnis tampa skrandis. Jis kiek susitraukia, todėl mažiau norisi valgyti.

Kvėpavimo pratimais galima išspręsti žarnyno problemas, vidurių kietėjimą. Ši kvėpavimo mankšta rekomenduojama sergant astma, alergija, sąnarių ligomis. Dėl diafragminio kvėpavimo pagreitėja kraujotaka, tempimo pratimai kraują nukreipia į konkrečią vietą ir padeda ten sudeginti celiulitą. Įvaldžius kvėpavimo technika ir pratimus, visą tai galima atlikti namuose, ir toliau siekiant geresnių rezultatų ar tiesiog palaikant esamą fizinę būklę.

Tai pati lengviausia „sporto rūšis“, net tiems, kurie niekada gyvenime nėra sportavę 🙂

 

Aerobika

Aerobika – intensyvios mankštos kompleksas, kurių metu yra panaudojama kiek įmanoma daugiau raumenų grupių. Aerobika  padeda  įveikti nuovargį, pagerina savijautą ir suteikia daugiau energijos.

Aerobikos užsiėmimų rūšys:

 • Combo –  tai aerobikos pamoka, skirta ištvermei ir raumenų stiprinimui. Jos metu nesudėtinga choreografija derinama su jėgos pratimais.  Pabaigoje – raumenų stiprinimo ir tempimo pratimai.
 • Tae bo – tai aerobikos ir kovos sporto šakų derinys.Treniruotės metu su muzika atliekami įvairūs imitaciniai judesiai, blokai, smūgiai rankomis ir kojomis. Sportuojant dirba visos raumenų grupės, ypač rankų, pečių, pilvo, sėdmenų ir kojų. Per treniruotę išliejama nemažai prakaito, o tai reiškia, kad sudeginama daug kalorijų.
 • Step + press – tai step aerobikos baziniai žingsniai iš kurių sudaromi įvairūs deriniai. Treniruotės metu yra naudojama step – platforma. Pabaigoje – pratimai pilvo presui+ raumenų stiprinimo ir tempimo pratimai
 • Aerobic Dance + press – tai šokių treniruotė, kurią jungia šiuolaikinė muzika ir madingi šokių judesiai. Ši treniruotė skirta tiems, kas mėgsta judėti, šokti ir linksmai praleisti laiką. Šios treniruotės metu deginsite riebalus, gerinsite savo fizinį pasirengimą bei tobulinsite šokių judesius. Tai mankšta visam kūnui, paprasti judesiai, gera choreografija, naujausi hitai+ pratimai pilvo presui.
 • AKD + Press – jėgos treniruotė viršutinei kūno daliai, atliekama naudojant gumas, svarelius ir kamuolius. Nesudėtinga choreografija, bet didelis jėgos ištvermės krūvis tinka kiekvienam, norinčiam tobulinti šios srities raumenyną. Pabaigoje –  pratimai pilvo presui + raumenų  tempimo pratimai.
 • Kūno dizainas – jėgos treniruotė skirta viso kūno raumenų grupių stiprinimui ir lavinimui. Treniruotės metu naudojamos įvairios jėgos stiprinimo priemonės: gumos, svareliai, kamuoliai. Pabaigoje – pratimai pilvo presui+raumenų tempimo pratimai.
 • Anticeliulitinė – efektyvi treniruotė skirta kojų, sėdmens ir pilvo preso raumenų grupėms stiprinti. Pabaigoje – pratimai pilvo presui+ raumenų  tempimo pratimai.
 • Funkcinė jėgos treniruotė – kūno stangrinimo bei riebalų deginimo treniruotė. Naudojamos gumos, svareliai ar kamuoliai. Jėgos pratimai atliekami ir kojoms, ir rankoms vienu metu. Pabaigoje – pratimai pilvo presui+ raumenų   tempimo pratimai.
 • Step intervall + press – treniruotė su stepo platforma, kurios metu aerobinis darbas derinamas su jėgos ištvermės pratimais, apkraunant apatinę ir viršutinę kūno dalis. Pasipriešinimui didinti naudojami svareliai, gumos, štangutės. Pabaigoje – pratimai pilvo presui+ raumenų  tempimo pratimai.
 • Press +   tai intensyvi treniruotė. Pradžioje užsiėmimo 10 – 15 min.apšilimas visam kūnui, nesudėtinga choreografija, vėliau visą užsiėmimą atliekami pratimai pilvo raumenims stiprinti, talijai grąžinti,liekninti. Six pac- garantuotas!